Contact

Adresgegevens

Zijlstroom 79
2353 NN Leiderdorp
Tel: 071-5121157

Financiële gegevens

Rekeningnummer: NL93INGB0001567321
KvK: 40445611

T.n.v. A.L.S.Z.V. De Blauwe Schuit te Leiderdorp.

Bestuur

Als je contact met *het gehele bestuur* van de vereniging zoekt, stuur dan een e-mail naar: bestuur@blauweschuit.com.

Praeses – Gina Bovens praeses@blauweschuit.com
Ab-actis – Jasmijn Halman abactis@blauweschuit.com
Quaestor – Kamiel Lagerwerf quaestor@blauweschuit.com
Vice Praeses & Assessor Extern II – Juliët Edel extern@blauweschuit.com
Assessor Extern I & Assessor Sociëteit – Marius Boerman extern@blauweschuit.com
Assessor Intern & Assessor Zeilen II – Martine Spaapen intern@blauweschuit.com
Assessor Materiaal I – Sam Verlaan materiaal@blauweschuit.com
Assessor Materiaal II & Assessor Zeilen I – Valentijn Zoomers materiaal@blauweschuit.com

Voor contact met de vertrouwenscontactpersonen, zie vertrouwenscontactpersonen (achter inlog).

Colofon

Deze site is gemaakt door de TweakCie '15 - '17 der A.L.S.Z.V. De Blauwe Schuit. Alles op deze site is copyright van A.L.S.Z.V. De Blauwe Schuit met uitzondering van de foto's onder de fotosectie. De foto's zijn copyright van hun respectievelijke eigenaars.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met webmaster@blauweschuit.com