Contact

Adresgegevens

Zijlstroom 79
2353 NN Leiderdorp
Tel: 071-5121157

Financiële gegevens

Rekeningnummer: NL93INGB0001567321
KvK: 40445611

T.n.v. A.L.S.Z.V. De Blauwe Schuit te Leiderdorp.

Bestuur

Als je contact met *het gehele bestuur* van de vereniging zoekt, stuur dan een e-mail naar: bestuur@blauweschuit.com.

Praeses – Ymke Brückner praeses@blauweschuit.com
Ab-actis – Marouscha Puister abactis@blauweschuit.com
Quaestor – Anne Ruijters quaestor@blauweschuit.com
Assessor Intern – Joline van Praag intern@blauweschuit.com
Assessor Extern I & Assessor Sociëteit – Yuri Tijhof extern@blauweschuit.com
Assessor Extern II & Vice- Praeses – Christine Visser extern@blauweschuit.com
Assessor Materiaal I – Bart van Blokland materiaal@blauweschuit.com
Assessor Materiaal II – Tom Daman materiaal@blauweschuit.com

Voor contact met de vertrouwenscontactpersonen, zie vertrouwenscontactpersonen (achter inlog).

Colofon

Deze site is gemaakt door de TweakCie '15 - '17 der A.L.S.Z.V. De Blauwe Schuit. Alles op deze site is copyright van A.L.S.Z.V. De Blauwe Schuit met uitzondering van de foto's onder de fotosectie. De foto's zijn copyright van hun respectievelijke eigenaars.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met webmaster@blauweschuit.com