Contact

Adresgegevens

Zijlstroom 79
2353 NN Leiderdorp
Tel: 071-5121157

Financiƫle gegevens

Giro: NL93INGB0001567321
Bank: NL82ABNA0566013096
KvK: 40445611

T.n.v. A.L.S.Z.V. De Blauwe Schuit te Leiderdorp.

E-mailadressen

Als je contact met *het gehele bestuur* van de vereniging zoekt, stuur dan een e-mail naar: bestuur@blauweschuit.com.

Praeses - Sterre Houtzager: praeses@blauweschuit.com
Ab-actis - Lars Stoffer: abactis@blauweschuit.com
Quaestor - Marco Dijkxhoorn: quaestor@blauweschuit.com
Assessor I Extern - Martine Yavuz: extern@blauweschuit.com
Assessor II Materiaal - Abel Nijkerk: materiaal@blauweschuit.com
Assessor III Intern - Jeroen van Wijk: intern@blauweschuit.com
Assessor IV Zeilen en Materiaal - Ellenoor Schouten: zeilen@blauweschuit.com

Colofon

Deze site is gemaakt door de TweakCie '15 - '17 der A.L.S.Z.V. De Blauwe Schuit. Alles op deze site is copyright van A.L.S.Z.V. De Blauwe Schuit met uitzondering van de foto's onder de fotosectie. De foto's zijn copyright van hun respectievelijke eigenaars.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met webmaster@blauweschuit.com